logo_mrzr2020

Chroniąc rośliny, chronisz życie

logo_piorin

Chroniąc rośliny, chronisz życie

04.03.2020 r.

Wystawa w WIORiN w Warszawie

Wystawa w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie zorganizowana w ramach obchodów Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin

zdjecie_aktualnosc

Osoby odwiedzające siedzibę Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie mogą obejrzeć eksponaty tutejszego Laboratorium Oceny Nasion zgromadzone na wystawie pt. „Historia rozwoju nasiennictwa i oceny laboratoryjnej materiału siewnego na terenie Polski."

W ramach obchodów Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa przygotował postery naukowe, które w dniach 11-13 lutego br. prezentowane były na 60. Sesji Naukowej Instytutu Ochrony Roślin – Państwowego Instytutu Badawczego w Poznaniu. Obecnie w siedzibie WIORiN w Warszawie – Wesołej można zapoznać się z posterami: „Edukacja przez portfel. Wykorzystanie sankcji pieniężnych w działalności kontrolnej PIORiN” oraz „Eksport owoców i warzyw: nowe kierunki, szanse i zagrożenia”. 

Na wystawie zobaczymy także plakat przygotowany przez Laboratorium Wojewódzkie ilustrujący zakres działalności laboratorium fitosanitarnego.


zdjecie_aktualnosc
zdjecie_aktualnosc
zdjecie_aktualnosc
zdjecie_aktualnosc
zdjecie_aktualnosc
zdjecie_aktualnosc

Kontakt

al. Jana Pawła II 11

00-828 Warszawa

tel.: (0-22) 652-92-90

fax: (0-22) 652-93-03

e-mail:

rokroslin@piorin.gov.pl

Copyright © PIORIN 2020

gi@piorin.gov.pl